Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii contabilitate

Număr anunț
DA20216029
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTOV BOTEV (CUI 20745795)
Furnizor / câștigător
TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.541,17 RON
Valoare atribuită
28.541,17 RON
Data publicării
02.05.2018 17:20
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.541,17 RON

din 28.541,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.