Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ORGANIZARE-SPECTACOL ARTISTIC 25,26 MAI

Număr anunț
DA20215470
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
AVANTGARDE M S.R.L. (CUI 27783109)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.000 RON
Valoare atribuită
126.000 RON
Data publicării
02.05.2018 16:07
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126.000 RON

din 126.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.