Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta preventiva la echipamentul Spectrometru cu absorbtie atomica ZEENIT 700P (cuptor si flaca

Număr anunț
DA20217228
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.520 RON
Valoare atribuită
4.520 RON
Data publicării
03.05.2018 08:37
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.520 RON

din 4.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.