Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii asistenta veterinara

Număr anunț
DA20209341
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
Cabinet Medical Veterinar Dr Gisca Dan (CUI 20097090)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
02.05.2018 12:43
Termen limită
07.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.