Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii colectare deseuri menajere

Număr anunț
DA20226805
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
Furnizor / câștigător
Servicii Publice Tulcea (CUI 22618640)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,72 RON
Valoare atribuită
626,72 RON
Data publicării
03.05.2018 13:34
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,72 RON

din 626,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.