Ofertă acceptată Cumpărare directă

achiz. ulei

Număr anunț
DA20227147
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
DFG RADICAL SRL (CUI RO18146891)
Cod CPV
09211200-3 · Uleiuri pentru compresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.426 RON
Valoare atribuită
5.426 RON
Data publicării
03.05.2018 13:44
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.426 RON

din 5.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.