Atribuită Cumpărare directă

Manusa,Mănuşi umede Dr Helewa tip aqua pentru corp, fără clătire, toaleta piele pachet x12 manusi

Număr anunț
DA36165495
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
988,08 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,08 RON