Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,7% sub estimat

0.50L BORSEC APA PLATA/CARBO

Număr anunț
DA20213260
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162 RON
Valoare atribuită
151,20 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
02.05.2018 14:42
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,20 RON

din 162 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 10,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.