Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si întretinere echipamente informatice

Număr anunț
DA20232061
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CRISTESTI (CUI 24901056)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
03.05.2018 17:36
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 21:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.