Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME SI FRUCTE PROASPETE

Număr anunț
DA20227362
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
AML EPIONA SRL (CUI RO25063799)
Cod CPV
03221200-8 · Legume cultivate pentru fructele lor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.203,12 RON
Valoare atribuită
1.203,12 RON
Data publicării
03.05.2018 13:50
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.203,12 RON

din 1.203,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.