Ofertă acceptată Cumpărare directă

panselute din rasad diferite culori

Număr anunț
DA20226744
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
HORTICULTORUL SRL (CUI 25374671)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495 RON
Valoare atribuită
1.495 RON
Data publicării
03.05.2018 13:33
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495 RON

din 1.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.