Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume, fructe si fructe cu coaja (

Număr anunț
DA20223569
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,01 RON
Valoare atribuită
173,01 RON
Data publicării
03.05.2018 12:02
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 06:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,01 RON

din 173,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.