Atribuită Cumpărare directă

fir monofilament w8703 , w8704, w8807, plasa prolene soft mesh PCDN1 10/15

Număr anunț
DA36166130
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
JOHNSON & JOHNSON ROMANIA SRL (CUI 27452199)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.229,33 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.229,33 RON