Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare spectrofotometru VIS Spekol

Număr anunț
DA20199216
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SPECTRO OPTICA SERV SRL (CUI RO6636180)
Cod CPV
50344000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412 RON
Valoare atribuită
1.412 RON
Data publicării
27.04.2018 16:04
Termen limită
05.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412 RON

din 1.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.