Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card
- Număr anunț
- DA20230021
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Neamt (CUI 20775907)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.039,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.039,60 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:12
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.039,60 RON
din 3.039,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro