Atribuită Cumpărare directă

STENT URETERAL DUBLU J POLIURETAN SPECIAL , SONDA COOK JJ dublu J set complet double J

Număr anunț
DA35158708
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.150 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.150 RON