Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie motorina

Număr anunț
DA20126038
Autoritate contractantă
COMUNA GROJDIBODU (CUI 5148360)
Furnizor / câștigător
GV OIL LUK SRL (CUI RO27353837)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,14 RON
Valoare finală
616,14 RON
Data publicării
20.04.2018 16:09
Data finalizării
04.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.