Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termohigrometru analog TFA S45 2027

Număr anunț
DA20235527
Autoritate contractantă
U. M. 0242 BRAILA (CUI 15490598)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
Cod CPV
38414000-0 · Higrometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,84 RON
Valoare atribuită
359,68 RON
Data publicării
04.05.2018 09:53
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,68 RON

din 342,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.