Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Punerea in valoare a masei lemnoase în tăieri principale de catre O.S. Taru-Mures
- Număr anunț
- DA20227675
- Autoritate contractantă
- Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
- Furnizor / câștigător
- REGIA NATIONALA A PADURILOR ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Cod CPV
- 77231400-2 · Servicii de inventariere a padurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:00
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro