Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLESTE COMBINAT 160 MM HEAVY DUTY 406/4G UNIOR

Număr anunț
DA20227037
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
14000000-1 · Produse de minerit, metale de baza si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,54 RON
Valoare atribuită
28,54 RON
Data publicării
03.05.2018 13:41
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,54 RON

din 28,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.