Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport ocazional de persoane

Număr anunț
DA20217304
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentu Educatie Incluziva "Al. Rosca" Piatra Neamt (CUI 2613320)
Furnizor / câștigător
MEGA TRAVEL SRL (CUI RO13887061)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,68 RON
Valoare atribuită
1.680,68 RON
Data publicării
03.05.2018 08:41
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,68 RON

din 1.680,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.