Ofertă refuzată Cumpărare directă

POSTAMENT PAL 2

Număr anunț
DA20232177
Autoritate contractantă
GPN NR.3 DUMBRAVA MINUNATA DUMBRAVENI (CUI 18252264)
Furnizor / câștigător
LARA MOB DESIGN S.R.L. (CUI 33339900)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare finală
537,80 RON
Data publicării
03.05.2018 19:11
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.