Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda otoemisii acustice - OAE

Număr anunț
DA20227674
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
ATUMED NETWORK SRL (CUI RO26582093)
Cod CPV
31711500-8 · Piese pentru asamblari electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.067,23 RON
Valoare atribuită
3.067,23 RON
Data publicării
03.05.2018 14:00
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.067,23 RON

din 3.067,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.