Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PREPARATE
- Număr anunț
- DA20229524
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "SIMION MEHEDINTI" GALATI (CUI 3127298)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 981,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.061,39 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:57
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.061,39 RON
din 981,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro