Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA DE VITA FARA OS

Număr anunț
DA20214291
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 138 (CUI 4203717)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,84 RON
Valoare atribuită
433,84 RON
Data publicării
02.05.2018 15:17
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,84 RON

din 433,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.