Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII INFORMATICE LA SEDIUL BENEFICIARULUI

Număr anunț
DA35156310
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
TOTAL BEST SOLUTION S.R.L. (CUI 30355935)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
225.000 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225.000 RON