Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARCASA PORC FARA SLANINA
- Număr anunț
- DA20199504
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,80 RON
- Valoare atribuită
- 406,80 RON
- Data publicării
- 27.04.2018 17:08
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,80 RON
din 406,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro