Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corp iluminat stradal model PV(S) C-05 TUMO, ELBA, DULIE E27, 125WAT BALAST ELECTROMAGNETIC, 230V
- Număr anunț
- DA20222879
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.932 RON
- Valoare atribuită
- 2.932 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:43
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.932 RON
din 2.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro