Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA20236871
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 28 (CUI 29368532)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.388,61 RON
Valoare atribuită
5.388,61 RON
Data publicării
04.05.2018 10:29
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.388,61 RON

din 5.388,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.