Atribuită Cumpărare directă

REPARATII FRIGIDER MORTUAR

Număr anunț
DA36166660
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
FRIGOTEHNICA CONSTANȚA S.R.L. (CUI 44934848)
Cod CPV
33944000-9 · Frigidere sau congelatoare tip dulap pentru morga (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.588 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
22.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.588 RON