Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA20232381
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARIPI DESCHISE (CUI 29392131)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15830000-5 · Zahar si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.834,44 RON
Valoare atribuită
5.834,44 RON
Data publicării
04.05.2018 07:14
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.834,44 RON

din 5.834,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.