Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE DE PATISERIE
- Număr anunț
- DA20230351
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI TIRGU NEAMT (CUI 34777240)
- Furnizor / câștigător
- SIMOIRIS SRL (CUI 33127362)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,80 RON
- Valoare atribuită
- 194,80 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:22
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,80 RON
din 194,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro