Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente pentru bucataria gradinitelor

Număr anunț
DA20222902
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
Furnizor / câștigător
ROV PAN S.R.L. (CUI RO15790447)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,19 RON
Valoare atribuită
812,19 RON
Data publicării
03.05.2018 11:44
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,19 RON

din 812,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.