Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDA FOLEY / SONDE FOLEY CU 2 CAI dimensiuni Ch14, Ch16,
- Număr anunț
- DA20240936
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213 RON
- Valoare atribuită
- 213 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 12:25
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213 RON
din 213 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro