Atribuită Cumpărare directă

Proiectie filme in aer liber

Număr anunț
DA36166960
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL CUGIR (CUI 39638781)
Furnizor / câștigător
IC MEDIA S.R.L. (CUI 47818481)
Cod CPV
32354000-9 · Filme (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.725 RON
Data publicării
19.07.2024 14:28
Data finalizării
23.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.725 RON