Ofertă acceptată
Cumpărare directă
I.T.P AUTOTURISME
- Număr anunț
- DA20234645
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I.A. BASSARABESCU GIURGIU (CUI 5123730)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,03 RON
- Valoare atribuită
- 63,03 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 09:26
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,03 RON
din 63,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro