Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB <WaterKIT> APA POTABILA PE100 D. 40x2,4mm PN10 SDR17

Număr anunț
DA20234483
Autoritate contractantă
AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
Furnizor / câștigător
GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277 RON
Valoare atribuită
277 RON
Data publicării
04.05.2018 09:21
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277 RON

din 277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.