Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 4 montat anvelope + 4 roti echilibrate turisme 13” - 17”

Număr anunț
DA20234051
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,23 RON
Valoare atribuită
67,23 RON
Data publicării
04.05.2018 09:08
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,23 RON

din 67,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.