Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese schimb tractor agricol Primaria comunei Izvoarele, judetul Prahova.
- Număr anunț
- DA20229333
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,60 RON
- Valoare atribuită
- 491,60 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 14:51
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
491,60 RON
din 491,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro