Ofertă refuzată Cumpărare directă

TEAVA RECTANGULARA 40*40*2,5*6000

Număr anunț
DA20226551
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081,20 RON
Valoare finală
1.081,20 RON
Data publicării
03.05.2018 13:27
Data finalizării
04.05.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.