Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hidranti supraterani

Număr anunț
DA20212656
Autoritate contractantă
SC APA CANAL NORD VEST SA (CUI 27221372)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI RO15526373)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare finală
2.970 RON
Data publicării
02.05.2018 14:24
Data finalizării
04.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.