Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1.CAP DE TAIERE CU 2 FIRE; 2.FIR NYLON, ROTUND, D2.7MM, 215M
- Număr anunț
- DA20204075
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER SRL (CUI RO9026390)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,73 RON
- Valoare atribuită
- 262,73 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 10:06
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
262,73 RON
din 262,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro