Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta auxiliare achizitiei
- Număr anunț
- DA20236799
- Autoritate contractantă
- Comuna Atintis (CUI 5669368)
- Furnizor / câștigător
- RHOA CONSULTING SRL (CUI 25388731)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare finală
- 6.930 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:27
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.