Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,5% sub estimat
Tija de zavorare Gamma / Spectrum Trochanter
- Număr anunț
- DA20229636
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- SANATMETAL RO SRL (CUI RO17905870)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.750 RON 11,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 15:00
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.750 RON
din 6.500 RON estimat
11,5%
Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.