Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAMASI GRI-BLEU barbati si femei
- Număr anunț
- DA20225790
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE AGENTI DE POLITIE SEPTIMIU MURESAN CLUJ-NAPOCA (CUI 16665051)
- Furnizor / câștigător
- S&G COMERCIAL SRL (CUI RO14793844)
- Cod CPV
- 18332000-5 · Camasi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.400 RON
- Valoare atribuită
- 22.400 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 13:07
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.05.2018 13:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.400 RON
din 22.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro