Ofertă refuzată Cumpărare directă

Actualizare evaluare imobil

Număr anunț
DA20230045
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
MANDROIU ANDREIA RUXANDRA (CUI 20393818)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
2.000 RON
Data publicării
03.05.2018 15:12
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
03.05.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.