Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale personalizate

Număr anunț
DA20227558
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA (CUI 4347640)
Furnizor / câștigător
BLUE APPLE CONCEPT SRL (CUI RO29142410)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974,60 RON
Valoare atribuită
1.974,60 RON
Data publicării
03.05.2018 13:56
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,60 RON

din 1.974,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.