Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PROTECTIE A4 55MICRONI 100/SET ESSELTE 5+1 GRATIS

Număr anunț
DA20240023
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EPISCOP IACOV ANTONOVICI BARLAD (CUI 19301802)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,40 RON
Valoare atribuită
116,40 RON
Data publicării
04.05.2018 11:59
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
04.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,40 RON

din 116,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.