Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hârtie pentru imprimanta, fax, copiator ?i multifunc?ional, format A4 (210x297mm), calitate office/s
- Număr anunț
- DA20222287
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
- Furnizor / câștigător
- 2NET COMPUTER SRL (CUI RO8586712)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.797,20 RON
- Valoare finală
- 2.797,20 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:27
- Data finalizării
- 04.05.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.