Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie si revizie tehnica B97WEF
- Număr anunț
- DA20238735
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
- Furnizor / câștigător
- NESTE AUTOMOTIVE SRL (CUI RO16962508)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.064,34 RON
- Valoare atribuită
- 5.064,34 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:22
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.064,34 RON
din 5.064,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro